Rest in Power Christian Krähling – międzynarodowe spotkanie online w hołdzie Christianowi21 lutego 2021 r. o godz. 19.00.
Niedawno nasz przyjaciel, kolega i działacz pracowniczy, Christian Krähling, odszedł o wiele za wcześnie. Wciąż jesteśmy pogrążeni w smutku po starcie jednego z najbardziej odważnych i bezkompromisowych przeciwników Amazon, który zainspirował i zmobilizował niezliczoną ilość ludzi do walki o sprawiedliwość. Christian Krähling odegrał znaczącą rolę zarówno w budowaniu struktur związkowych w Amazon w Bad Hersfeld, jak i w międzynarodowej sieci pracowniczej pracowników Amazon. Aby uczcić pamięć Christiana, zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 21 lutego o godzinie 19:00. Wezmą w nim udział koleżanki i koledzy Christiana, przyjaciele, działacze i działaczki i wszyscy ci, na których miał wpływ Christian za swojego życia.  Walka toczy się dalej – tego właśnie chciałby Christian. 

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem zoom i będzie transmitowane na żywo na youtube. Wszystkie informacje można znaleźć na: http://christiankraehling.org. Materiały i pytania można przesyłać na adres: awi@riseup.net.

Link zoom: https://us02web.zoom.us/j/88597991127?pwd=eEJxdnEzWjhycnk0Ykl6OXNPMk5UZz09

Dzięki wsparciu die LINKE z Parlamentu Europejskiego wydarzenie będzie tłumone na żywo w po angielsku, polsku, francusku, włosku i hiszpańsku. Prosimy o rozsyłanie zaproszenia w swoich sieciach. Nawet jeśli nie znałeś/znałaś osobiście Christiana, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Christian budował mosty ponad granicami i organizacjami. Poprzez to wydarzenie chcemy zebrać tych, którzy tak jak Christian, walczą o świat wolny od wyzysku.

Komitet organizacyjny

Przyjaciele Christiana z rad zakładowych, Amazon Workers International, grup wsparcia pracowników Amazon, OKG – Organisieren Kämpfen Gewinnen, Inicjatywy Pracowniczej, Make Amazon Pay, Berlin vs Amazon, Fundacji Róży Luksemburg, ver.di Handel Hessen, Uni Global Union, TIE – Transnationals Information Exchange, Transnational Social Strike, Klasse Gegen Klasse i inni